KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229011
nr 1522 9011
Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör. Olja på duk, 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 43x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:53:02
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)